niedziela, 8 marca 2015

Recenzja płynu micelarnego

Hej wam! :)
Niestety natłok obowiązków spowodował 'małe' zaniedbanie bloga, jednak nie zapomniałam o nim i próbuję to wszystko pogodzić.

Dzisiaj ruszam z recenzją znanego i lubianego przez większość płynu micelarnego tzw. ,,biedronkowego''. :)


Płyn micelarny do demakijażu i tonizacji twarzy i oczu
Płyn micelarny kupuję od bardzo dawna. Jest on przeznaczony do demakijażu twarzy i oczu co również jest wielkim plusem gdyż mam jeden produkt do demakijażu ''całej'' twarzy. A co najważniejsze - nie podrażnia oczu, a niestety wiele produktów przeznaczonych do demakijażu strasznie działa na oczy, przez co pieką i łzawią. Płyn ten można spotkać w każdej Biedronce za niewielką cenę.


SKŁAD

OPAKOWANIE


OD PRODUCENTA


Płyn micelarny delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę twarzy oraz oczu z makijażu, także wodoodpornego oraz zanieczyszczeń. Pełni funkcję toniku, działa łagodząco i odświeżająco. Przywraca komfort czystej skóry bez pozostawienia uczucia ściągnięcia.

Oczyszczające micele - zapewniają wysoką skuteczność oczyszczania, dokładnie usuwają makijaż i zanieczyszczenia nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka
Ekstrakt z malwy - działa nawilżająco, zmniejsza nadwrażliwość skóry
d-panthenol - działa przeciwpodrażnieniowo

MOJA OPINIA
Płyn doskonale usuwa makijaż pozostawiając skórę nawilżoną. Nie podrażnia oczu. Osobiście nie stosowałam nigdy wodoodpornych kosmetyków, dlatego nie wiem jak płyn radzi sobie z ich zmyciem. Kosztuje niewiele, a jest naprawdę świetny. 

PLUSY
+ doskonale zmywa makijaż
+ pozostawia skórę nawilżoną oraz odświeżoną
+ nie podrażnia oczu
+ niska cena 
+ nie powoduje efektu ściągania skóry

MINUSY
brak

1 komentarz:

Dzięki za komentarz! Bardzo chętnie odwiedzę również Twojego bloga :) + Zapraszam do obserwowania!